La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1564 Culés

konto usunięte

3

Czy ja wiem, czy Lewandowski będzie królem strzelców? Przecież w tej grupie jest jeszcze Kane, który nam pewnie też coś wciśnie. Lewy raczej Anglii nie strzeli, bo ma problemy z tymi mocniejszymi ekipami. Także raczej Hurricane. ;D

0

@Yosemite ale wiesz jak jest. W Anglii ciężar zdobywania bramek spoczywa na kilku graczach, a u nas to przede wszystkim tylko Lewy.

0

@Yosemite Niby tak ale tam jest Sterling,Sancho,Rashford czy właśnie Kane więc kazdy strzela a u nas wiadomo ;vv

konto usunięte

2

@Yoshi94 @Encore Eliminacje są ostro ściśnięte, więc Lewy też raczej nie będzie wszystkich meczów grał. W samym marcu trzy mecze w ciągu 9/10 dni. Myślę, że jednak taki Milik czy Piątek w podstawie na Andorę czy San Marino, a Lewy na trudniejszych.

No, ale coś w tym jest. U nas tylko Lewy. Na pewno powinien być w czołówce. :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?