La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1714 Culés

0

Ani pół krytycznego słowa na temat wielbionego Ter Stegena ktory przy 1 golu mial pilke na rekawicy i spokojnie powinien ja odbic i przy 2 golu tez mogl sie zachowac duzo lepiej.

9

@blaugrana16 przy 1. golu to jest cud, że instynktownie w ogóle ją dotknął, a przy 2. Lenglet odwalił taki ryż, że zrobił co mógł.

konto usunięte

6

Zgadzam się. Obrona bez zarzutu, Ter Stegen powinien być przygotowany, że obrony nie mamy i powinien przewidywać takie sytuacje.

4

@blaugrana16 Przy pierwszej nic nie mógł zrobić, a przy drugiej po prostu miał pecha, że piłka odbiła się od niego i wróciła do przeciwnika. Winę że pierwszą bramkę ponoszą źle kryjący zawodnicy i kiks Minguezy, winę za drugą ponosi Lenglet trochę Alba.

konto usunięte

0

@blaugrana16 ja jestem daleki od wielbienia Niemca,ale obwinianie go za utratę bramek z Cadiz to trochę przesada;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?