La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1740 Culés

1

Tyle narzekania tutaj, a mecz jest pod kontrolą całkowitą. Cadiz miała tylko jedną akcję, oni nie istnieją na naszym polu karnym.

0

@kaziks NIe istnieja ale 3pkt im wpadna ;v

0

@kaziks A my nie istniejemy w ich polu karnym.

0

@kaziks dziękuję za taką kontrolę jeśli z tej kontroli wynika jedna sytuacja do strzelenia gola

0

@kaziks Przecież oni postawili autobus i liczą że im sie uda utrzymać wynik problem tylko że my nie mamy pomysłu na ten autobus

0

@kaziks Nie wiem czy to sarkazm, bo z tekstu to cięzko wywnioskować. Ale jak nie, to jak można napisać że coś jest pod kontrolą jak się przegrywa? Pod kontrolą mecz to ma obecnie Cadiz. Bo sobie stoi 11 w polu karnym sobie wybijają.

0

@kaziks Serio nikt nie załapał sarkazmu?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Co było najgorsze w Barcelonie w 2020 roku?