La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 862 Culés

3

Kolejne badanie społeczne na temat szczepionki. Na pytanie, czy za brak szczepienia powinny być nakładane jakiekolwiek kary, aż 74,8 proc. Polaków powiedziało, że nie. Za karaniem było 13,8 proc., a nie miało zdania w tej kwestii - 11,4 proc.

konto usunięte

0

@tobiasson92 chodzi o kary za brak zaszczepienia na covid,czy ogólnie?

0

@Barca1992 Brak kar za zaszczepienie.

0

@tobiasson92 Ojciec mi opowiadał, że jak w wojsku dostał szczepionkę to przez 3 dni myślał, że umrze tak się męczył, ale potem przez 25 lat mówił, że nawet katarku nie miał, ale teraz ta szczepionka chyba nie jest już dostępna

konto usunięte

0

@tobiasson92 uwielbiam takie teksty. Ani źródła, ani kto robił badanie, ani jak było robione. Sam mogę zaraz napisać ze dwadzieścia różnych badań społecznych z wynikami.

@Joe_Pesci to była Delbeta. Straszna mieszanka różnych gówien. Ale po tym rzeczywiście człowiek zdrów przez wiele lat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?