La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1478 Culés

13

Ursula von der Leyen poinformowała polików PE, że jeśli marcowy szczyt UE nie przyniesie kompromisu w sprawie budżetu, to fundusz odbudowy i tak powstanie, ale już bez Polski i Węgier.

1

@tobiasson92 Może teraz coś do rządu dotrze.

konto usunięte

4

@Kgorecki2500 niekoniecznie,PiS doprowadzi kraj do upadku przez "wojne" z wyimaginowanym wrogiem,byle tylko nie przyznać się do błędu;)

2

@tobiasson92 Meksyk i Bangladesz Europy dalej w formie.

1

@tobiasson92 To będą mieć wtedy pretekst by wyjść ;)

0

@Barca1992 No niestety jest też taka opcja :)

0

@tobiasson92 jak pis pozbawi Polskę tego budżetu to zrobią z Polski frajerów roku.Nie będzie większego frajera.A jak polacy dadzą sobie wmówić po tym gadkę o patriotyźmie zdradzie i takie tam.To powiem że niestety ale sobie w 100% zasłużyli.Skoro kupują takie dno i wałek jaki wciska pis.

2

@tobiasson92 No i bardzo dobrze. Polska i Węgry to dwa nic nie znaczące kraje. Takie jamniki szczekające na owczarka niemieckiego albo innego mastifa. Tylko PiS do spółki z TVP i KK próbują za pomocą propagandy bardzo identycznej do sowieckiej pokazać świat w czarno-białych barwach: biała- Najświętsza Polska i Węgry normalnie ostatni bastion Chrystusa na świecie oraz czarny, dekadencki zachód. Zamiast się rozwijać i realnie walczyć o swoje, rząd wywołuje histerię bo jest bandą nieudaczników...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?