La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1476 Culés

konto usunięte

2

Jak myslicie rozmowy z otoczeniem Haalanda to fake. Mam nadzieje ze nie i kiedys zobaczymy 2 metrowego terminatora z Norwegii w naszych barwach. Takie moje male mazenie. Tak naprawde to jest 9 ktorej potrzebujemy.

0

@xSZYMONOx Tak naprawdę to Barcelona interesuje się każdym młodym, perspektywicznym piłkarzem. Wszystko zależy od Haalanda, wizji trenera oraz nowego zarządu.

1

@xSZYMONOx On zagra w Realu

0

@xSZYMONOx wszystko to bullshit, kandydaci na prezydentów prześcigają się kogo to nie kupią, prawda jest taka że Barca nie ma kasy na zamknięcie budżetu samych wynagrodzeń pilarzy a gdzie dopiero hajs na nowych. Po sezonie odejdzie Messi, przyjdzie za darmo Garcia, może Depay i na tym się skończą ruchy transferowe. Moim zdaniem nie jest to zła opcja, mamy dość fajny skład, jeśli młodzi odpalą, Griz i Dembele zaczną grać jak w ostatnich meczach to będzie super. Messi odejdzie, zwolni ogromną pensję, jej część pójdzie na pensję Depaya i Garcii i pięknie.

0

@betonito no nie do konca. Wczoraj w realu zatwierdzali budzet i tez musza ciąć pensje takze oni tez kolorowo nie maja

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?