- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1764 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
149
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1764 Culés
1
Przeanalizowałem sobie jaki skład powinien być podstawowym i wyszło tak:
Braitwhate
Dembele Griez Messi
Coutinho Pedri
Alba Mingueza Lenglet Dest
Ter Stegen
A waszym zdaniem jak?
6
@Pertezm Nie ma szans na taki skład bo Cou nie wyjdzie jako pivot. A Lenglet nie będzie powołany:)
0
@PatrykBarca Tak ale byłoby pięknie i mówię o ogólnym.
6
@Pertezm co było podstawą tej analizy?
Skład beznadziejny. 6 ofensywnych zawodników. Żadnego pivota.
4
@Pertezm ale jakiś defensywny pomocnik jednak by się przydał.
1
@VamosRakieta De Jong jakoś bez formy mógłby wchodzić z ławki :)
0
@Pertezm Bardzo piękny. A na stoperze Busi z De Jongiem....
0
@bolinho89 Graliśmy podobnie z Ossasuną i ilość goli/asyst.
1
@Pertezm Wszystko ok tylko trzeba zwrócić uwagę na pewne bardzo istotne aspekty, a mianowicie, rola tych dwóch panów stojących na pozycji ŚPD jest przede wszystkim taka, by zabezpieczyć tyły, łatać dziury po graczach ofensywnych, niejednokrotnie muszą ostro powalczyć i wspomagać wolniejszych obrońców, dobry odbiór piłki mile widziany, nie można tam postawić dwóch ofensywnych pomocników tym bardziej, że obrona Coutinho jest na poziomie zerowym, bez pivota to by było samobójstwo.
0
@MesQueUnClub_87 No to może out zrobić Dembele.
1
@Pertezm takiego Ivana w formie by tak przytulił ;)
0
@Pertezm Cou i Pedri na śpd, czy ty chcesz sabotować statystyki Matsa ?
1
@Pertezm ok, pod warunkiem ze bedzie to jakis mniej znaczacy rywal (czyt. Taki ktory raczej nam pkt nie zabierze)
0
@Pertezm z Osasuną był De Jong, który pilnował środka pola. Tu wstawiasz dwóch typowo ofensywnych pomocników.
Powtarzam- skład nierealny i beznadziejny
0
@bolinho89 może twoim zdaniem beznadziejny mamy 5 zawodników na SPO.
0
@Pertezm no pewnie, że moim :) jednak czytając powyższe komentarze to chyba jednak nie tylko moim
0
@bolinho89 każdy ma prawo do swojego zdania.
0
@Pertezm oczywiście, dlatego uważam że skład jest beznadziejny