La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1110 Culés

36

Memphis Depay po dzisiejszym meczu do kibiców: "Docenicie mnie kiedy odejdę. Miłej niedzieli!" [TT]

32

@BarcaInfo Wam się oczy otworzą jak mnie się zamkną. Ja wiecznie być nie będę.

konto usunięte

3

@BarcaInfo Zrobił challenge i nikt mu nie odpowiedział jak Jongmenowi czy co?XD

konto usunięte

0

Gość, który strzela średnio 10 goli na sezon ligowy w ostatnich sezonach w ogórkowej lidze francuskiej coś takiego mówi, śmieszna sprawa. Polecam obejrzeć powtórki meczy ligi mistrzów w tamtym sezonie Lyonu w których Depay schodził w praktycznie każdym meczu w okolicach 55 minuty bo grał kompletny piach. Zawodnik tak wybitny, iż w normalnej lidze jaką jest Premier League przez dwa sezony strzelił 2 gole.

0

@Max112 w tamtym sezonie do momentu kontuzji miał genialne statystyki. Przypominam,że Lyon groszem nie śmierdzi i odejście Ndombele, Fekira, Mendego trochę ich osłabia.
Aouar, Cherki, Denayer, Coqueret to kolejni którzy będą musieli odejść.
Lyon ma fajną drużynę i trenera, ale zbyt dobrze im nie idzie z resztą nie tylko im.
Depay jest tam piłkarzem który robi wszystko i bierze na siebie grę, szkoda, że już nie gra na skrzydle jak za czasów PSV ale i tak uważam,że ma fajne wartości

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?