La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1360 Culés

5

"Villa aaaaaaa to jest David Villa"
Kto jeszcze pamięta z którego meczu to było? :)

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Herato El Clasico, Superpuchar Hiszpanii 2011? Tak mi sie coś wydaje

0

@Herato
Z meczu z Realem Madryt. Superpuchar Hiszpanii, ale roku nie pamiętam.

0

@Herato Nie czasem z półfinału Pucharu króla z Realem? nie wiem który to był rok dokładnie.

2

@pepo_barcarzadzi nietrafiłeś :D

1

@Herato Kretyn ze mnie hahah... Dałbym sobie rękę uciąć, że to z United

1

@PolskiBarcelonista10 superpuchar z Realem 2011, piękne okienko Villi

0

@Herato Zdecydowanie superpuchar Hiszpanii z 2011 roku (sezon 2011/12 - koszulki w cienkie pasy pionowe). Mecz na Santiago Bernabeu. Gol na 1:1 z lewej strony pola karnego. Po nodze bodaj Khediry jeszcze poszło.

0

@Herato Właśnie wiedziałem że był to dwumecz z Realem ale rzeczywiście mógł to być superpuchar, ale wiedziałem o jakiego gola chodziło :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?