La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1430 Culés

3

Gdyby tak Kanał Sportowy zrobił samozwańcze studio przedmeczowe, i przed fajnymi meczami na dwie godziny przed robili by transmisję. Można by było wsyłać mema a nawet zadzwonić i opinię przedstawić. Przecież to by było mega i nikt by nie oglądał tego ścierwa z Polsatu...

1

@kuz ma tak być z LM ale nie wiem od kiedy. Mówił kiedyś Smokowski.

0

@kuz myślę, że logistycznie nie do zrobienia. Oni by musieli siedzieć tam cały czas a wszystko kosztuję.
Uważam,że mogą się jeszcze przejechać bo są zbyt profesjonalni a narazie to inwestują w ten interes. Zbyt mały Fanbase żeby z tego wyżyć na dłuższą metę

1

@jeyx77x przecież to nie jedyne ich źródło utrzymania.

0

@kuz coś na kształt niektórych stacji we Włoszech. Kojarzę, że tam jest studio przedmeczowe i jeszcze komentują spotkanie bez widoku na mecz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?