- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1286 Culés
Gorące dyskusje
Zoker
12
Ale ten Konfitura strasznie mnie irytuje. Gość ma rację, ale sposób, w jaki zwraca się do... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Safrani
2
Dobra, bo muszę dzisiaj podjąć decyzję i zamówić telefon.Po przewertowaniu internetów wybór... » Czytaj dalej
69 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Michał Wiśniewski potwierdził, że jest w trakcie sprawy rozwodowej ze swoją piątą... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1286 Culés
8
Maradona był jaki był, ale to co odwaliły angielskie gazety z pierwszymi stronami pozostawia duży niesmak...
https://zapodaj.net/06c908a6ecb7a.jpg.html
https://zapodaj.net/b94b8a4a0f91d.jpg.html
https://zapodaj.net/7a51c7ffaf95b.jpg.html
https://zapodaj.net/aec06c11acfaf.jpg.html
16
@clyde tylko 1. uważam za niesmaczne. Może inaczej, za nieadekwatne do sytuacji. "Ręka Boga" to największy bullshiet w historii sportu. Gościu z premedytacją oszukał cały piłkarski świat, a ten (świat) przyrównał jego rękę do ręki Boga. Niesamowite. Niesamowicie głupie.
0
@clyde no co ręka boga napisali mnie to wcale nie dziwi wykrecil taki numer to tak go zapamiętali. swoją drogą sprytnie to się stalo, na pierwszy rzut oka piłka odbila mu się od głowy ^^
1
@clyde brytole maja specyficzny humor po prostu..
0
@clyde zwykły czarny brytjski humor. Nie robiłbym z tego wielkiego skandalu.