La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1299 Culés

1

Do kibiców NBA kto bardziej zyskał- LAC pozyskując Ibakę czy LAL Harrella? Dla mnie zdecydowanie Clippersi, szczególnie w obronie, gdzie Harrell jest słaby.

1

@Arkon Oczywiście, że Ibaka jest lepszy. Ale dopóki George się nie ogarnie to Clippersi nie będą lepsi od Lakers.

1

@Arkon Obie zyskały. :) Ibaka patrząc na statystyki lubi sobie jeszcze za trzy rzucić, a to dzisiaj ważne. :) Hiszpan jest bardziej doświadczony, a to może pomóc Clippers.

0

@KapiFCB Tu pełna zgoda, niestety(lubię Leonarda).

0

@student97r Jak to mówią obroną wygrywa się tytuły, a tu niestety Harrell słabiutko. Do tego tak jak napisałeś nie rzuca za 3.

1

@Arkon Zobaczymy czy jeszcze jakieś transfery będą. Szczerze mówiąc liczę na jakieś ciekawe wymiany. :D

1

@Arkon Obroną się wygrywa mistrzostwa i obronę LAL ma/miało bardzo dobrą :) Gorzej jeśli chodzi o atak, myślę że Harrell będzie tam bardzo pasował. Bardzo się przyda taki energizer z ławki. Ludzie zapominają, jak dobry sezon regularny miał Trezz :)

1

@student97r Też na to liczę, szczególnie w wykonaniu Bostonu, bo jednak stracili Haywarda.

0

@Adamski69 Oczywiście, ale już w play offach tak nie imponował.

1

@Arkon Na razie pozyskali Teague'a i Thompsona. :)

1

@student97r Thompson spoko wzmocnienie, Teague to raczej rezerwa.

1

@Arkon
Według mnie Harrell popsuł sobie karierę tymi przenosinami, minut tyle co w Clips nie dostanie, piłki też nie, pieniędzy w innych miastach też by dostał więcej. Trochę za młody jeszcze jest by się bawić w "ring-chasera".

« Powrót do wszystkich komentarzy