La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1526 Culés

0

Odnoszę wrażenie, że po pierwszej połowie najlepiej spisał się Roberto z Dembele (o nim więcej napisze jutro). Praktycznie dwa faule i 1 błąd w postaci złej decyzji, ale mam jeszcze 15 minut 1 połowy. Leo niewiele dawał w pierwszej połowie. Głównie klepki, od czasu do czasu próba podania za obrońców, słabe wrzutki, faulowany, raz dobrze przerzucił do Alby i odpalił Dembele, a tak to jeszcze strzał, ale niecelny. Słabo póki co.

0

@Rewolucja123 Griezmann totalnie słaby.

0

@Rewolucja123 Jak dla mnie Roberto powinien być drugim pivotem obok De Jonga, a na po dać szansę Destowi.

0

@Wossi61FCB Póki co, to Roberto bardzo dobrze pokrywa swoją stronę i nie dopuszcza do ataków. Należy go pochwalić za grę w tym sezonie, bo gra naprawdę mądrze i jak najbezpieczniej dla drużyny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?