La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1120 Culés

konto usunięte

2

Jakiś czas temu złamałem V kość śródstopia, wydawałoby się blacha sprawa, lecz okazało się, że pojawił się staw rzekomy(rzadko spotykana sprawa przy tym złamaniu). Słowa lekarza brzmiały jak wyrok „szanse ponownego złamania wynoszą ok 50%, następna kontuzja to operacja z przeszczepem kości, może pan wrócić w marcu do piłki, ale nie wiadomo jak sie to zakończy”. Po prostu super, nigdy nie grałem zawodowo, zawsze hobbystycznie, ale jak słyszysz takie słowa to serio się odechciewa.

0

@matheo 2 lata temu „pęknięcie więzadeł na poziomie stawu skokowego i stopy” 6 tygodni orteza. Od wczoraj polgips na kilka dni i orteza 6-8 tygodni. Rentgen zrobiony, USG w przyszłym tygodniu. Ta sama stopa. Tez tylko kopie dla funu. Ale naprawdę myśle zeby „zawiesić buty na kołku”. Może nie powinno się robić tego czego człowiek nie umie...?

0

@matheo Ja w życiu miałem to szczęście, że nigdy nic poważnego sobie nie zrobiłem. Jedynie jedna i druga kostka były już pokiereszowane (jedna dwa razy, druga trzy) i problemy z kolanem, ale nigdy nie musiałem chodzić po lekarzach. Współczuję mocno, bo wiem, że to nie tylko piłka Cię ominie. Z bieganiem też będzie lipa, bo ono obciąża stawy i to mocno. Ale zawsze jest nadzieja, że się jeszcze pokopie...

konto usunięte

0

@escarabajo umie, nie umie. Chyba najważniejsze, że sprawia przyjemność. Ja tego nigdy nie robiłem zawoodowo, zawsze dla zabawy, ale boli jak słyszysz, że coś co lubisz robić już nie powinieneś...

0

@matheo tak.. ale chodzi o to ze ja juz kolejna akcja z tą samą kostką.. co daje do myślenia.
Generalnie rozumiem Twój ból:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?