La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2622 Culés

2

Dlaczego my Polacy w dużej mierze musimy być takimi cebulami na każdym kroku, znawcami od wszystkiego i malkontentami wywalający swój jad najchętniej w internetach anonimowo?

Podaję przykład: właśnie przeglądam sobie jakieś informacje, że Zlatan podarował swoim kolegom z Milanu, każdemu po konsoli PS5...
patrzę na komentarze, i dominują głównie tego typu:
1) Akurat bo ich nie stać na nową konsolę
2) sra kasą to co to takiego
3) pewnie kupił tyle sztuk, żeby samemu jedną dostać
4) on tego nawet finansowo nie odczuje, to co to za wielkie halo...

ot zwykły fajny gest gościa, chodzi o fakt, a nie za ile, i czy to dla niego problem.
Ilu z nas ma taki gest, i kupuje swoim znajomkom w pracy bezinteresownie chociażby po pączku/owocu i rozda wszystkim ot tak ot sobie?takie porównanie żeby nie było, że kogoś nie stać...

6

@KrystianR Ja, ostatnio wjechałem do biura z ptysiami z bita śmietaną i zwołałem wszystkich do kuchni na degustację bo mnie skusiły jak stałem w piekarni przed pracą.

konto usunięte

4

@KrystianR Nikt nie ma lepszych predyspozycji do zarządzania cudzym majątkiem niż Polak rodak :D

0

@KrystianR coś w tym jest, łatwiej dać bogatemu który ma,, gest,,

1

@MesQueUnClub_87 ile osób liczy firma:-)

2

@Rudi35 Ze mną 14 osób

1

@MesQueUnClub_87 no i pieknie ;)

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?