La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1196 Culés

34

Bardzo mi brakuje tych dyskusji za czasów Lucho jak graliśmy najlepszą piłkę w Europie, dyskusji o karnym Messiego i Suareza, rozbiciu Valencii 7:0. Człowiek chcial, aby te mecze się nie kończyły. Jestem zdania, że Barcelona w ataku bezpośrednim>Barcelona w ataku pozycyjnym. Może posiadając Dembele i Fatiego na skrzydłach(tak, wiem kontuzja)należałoby wrócić do bardziej wertykalnej gry? Nawet Busquets nie miałby problemu z powrotem bo gralibyśmy dosyć nisko ;p

3

@insp1re Dlatego piłka Enrique to cos pięknego.

konto usunięte

1

@insp1re Przecież właśnie Koeman wraca do takiej gry. Ostatnie mecze napawają optymizmem, obyśmy tylko wygrali jakkolwiek z tym Atleti. Później już poleci, ale to może być kluczowy wynik tego sezonu.

0

@insp1re Enrique to miał pomysł, nie dało się nas zatrzymać, bo gdy nie szło to oddawaliśmy piłkę i gol, różny, wolny? Też duże zagrożenie.
Enrique miał pecha bo ban i nieudane transfery, mimo to jestem pewien, że gdyby środki które dostał Valverde miał Enrique to nie było by dyskusji Pep vs Lucho

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?