La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 921 Culés

1

Polska jak narazie bardzo dobrze, ale z drugiej strony ta Holandia to jakiś żart. Boki obrony i środek obrony są tak wolne ze każdy atak Polski to zagrożenie, De Jong na wyjebce sobie biega, Klassen to nie wiem jak gra w tym składzie, Wijnaldum w tym meczu to nie wiem gdzie gra defensywny czy ofensywny, skutecznosc Holandii na poziomie mniej niż 0.

0

@ObiektywnyKibic121 Bardzo dobrze? Ty żartujesz prawda?

0

@ObiektywnyKibic121 Przecież.ta Holandia miał już z pięć 100 % okazji

0

@konrad1661
W porównaniu z Włochami to jest bardzo dobrze. Świetnie kontratakują skrzydłami, Placheta na 1 nodze to by wyprzedził tych Holendrów.

0

@kaamil1910 no to nie wiesz że tu się tylko bramki liczą i na ich podstawie się określa jak gra drużyna :)

0

@Yoshi94
No a jak, Holandia 0 bramek co to wogole jest, Polska 1 gol, przecież to jest oczywiste z Polska gra lepiej :)

0

@Yoshi94 wiem wiem tutaj liczą się Bramki chyba że chodiz o Messiego to on zawsze najlepszy A wina Wszystkeigo co go otacza

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?