- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1236 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
20
Nie wiem jak to się stało, że po 4 latach wojny ruscy mają w Polsce w sondażach prawie 8%. To... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
macio_944
24
@Moderacja jeśli promowanie własnej treści jest niezgodne z regulaminem, to radzę ten przepis... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
gumaz
4
https://x.com/DudekPL4/status/2065364735575351595no zapraszam do rozmowy.
19 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1236 Culés
55
Ta wypowiedź Pana disco-polowca odnośnie Kultu to jest taka żenada, że ogląda się to z politowaniem. Nikt by go o nic nie pytał gdyby nie to, że mentalnie znowu jesteśmy w latach 90. Znowu kicz i tandeta, znowu bliżej na wschód, znowu przaśnie i rubasznie. Kiedy Pan disco-polowiec śpiewał o bieliźnie w okrągłe wzorki, to Kazik śpiewał "Coście sk....ny uczynili z tą krainą" albo o "naszym domu murem podzielonym". Tak subtelna różnica pomiędzy artystą, a takim...tym...brak słów.
0
@arasz1819 A co ten pseudoartysta powiedział? Masz linka?
0
@fcbarcafan19
1
@arasz1819 Sprzedaliśmy miliony płyt na bazarach, od każdego odprowadziliśmy podatek :P
1
@Kajtek77 tak jest. A syna mu porwali jak zapomniał odprowadzić "podatek" :]
7
@arasz1819 idealne podsumowanie Polski za rządów PIS, nie ma się co dziwić, że taką Polska pasuje rolnikom i januszeri bo to jest ich gust. Zamiast promować coś wartościowego leziemy w stronę bagna umysłowego.
3
@arasz1819 To jest tak samo, jak pewnie pan od Disco Polo nie wie, że aktualnie wśród młodzieży w Polsce deminuje rap i jego odmiany i te odmiany muzyki zjadają wyświetleniami, czy sprzedażą jego "muzykę".
0
@arasz1819 Akurat tego pana nikt by o nic nie pytał gdyby w ostatnim roku nie stał się wybitnym ekspertem TVP od wszystkiego A co do disco polo - w każdym kraju powstaje taka muzyka która nie przekazuje żadnych treści i w każdym kraju na świecie ktoś to kupuje I zawsze znajdzie się ktoś kto na tym sobie zarobi Problem zaczyna się wtedy kiedy "sukces" medialny uderzy komuś do głowy i taka osoba zaczyna uważać siebie za artystę bo stała się w jakimś momencie bardzo popularna
0
@arasz1819 Łooo, tego to się nie spodziewałem. :D