- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1331 Culés
Gorące dyskusje
FcPortoFan1999
22
Żeby po 2 meczach już być poza turniejem gdzie wychodzą trzy ekipy z grupy to trzeba się... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
KamQiX
62
Czerwona kartka za zasłanianie ust to najbardziej absurdalny przepis jaki wprowadzono w tym... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
heniusss
17
Macie czasami tak, że czytacie czyjś post i zaczynacie pisać odpowiedź po czym myślicie “po... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1331 Culés
1
Jest więcej chorych niż tydzień temu w Sobotę. Nie wiem ile testów, ale na razie to my jesteśmy na tym samym poziomie co tydzień temu.
1
@tbas No to jest oczywiste, a premier robi z ludzi debili. Minister Zdrowia też zabłysnął, bo powiedział wczoraj, że mniej testów to oznacza mniej osób zgłaszających się do lekarza, czyli w jego ocenie mniej zakażonych. xd
0
@tobiasson92 Idiotyzmy poganiają idiotyzmy. Wydaje się, że po prostu zrozumieli że narodowa kwarantanna to już jest gwóźdź do trumny i teraz bronią się nogami i rękoma obniżając liczbę testów itp aby jej nie wprowadzić. Tak naprawdę jesteśmy albo na tym samym poziomie albo jeszcze gorzej. Szkoda tylko że jeszcze kilkanaście dni i znowu otworzą galerię i to na 3 tygodnie przed świętami- brawo rząd za logiczne podejście do tematu