- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1213 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1213 Culés
8
#WszystkoInfo - podsumowanie dzisiejszych informacji/plotek transferowych.
➥ Luka Jović w marcu tego roku złamał protokół medyczny obowiązujący w związku z pandemią koronawirusa w Serbii. Piłkarz wrócił do kraju, mimo iż zawodnicy Realu Madryt przebywali wówczas na kwarantannie i po powrocie nie stosował się do panujących tam zasad. Ostatecznie został ukarany grzywną w wysokości 30 tysięcy euro. [Goal]
➥ Ancelotti: "Andrea Pirlo to kolejny z moich byłych zawodników, który rozpoczął karierę trenerską. On nie potrzebuje żadnych rad, ale udzielę mu jednej: możesz przegrać, ale korzystaj z własnych pomysłów, a nie sugeruj się tym, co mówią inni." [TikiTaka]
➥ Oleg Artiomow, agent Aleksandra Gołowina: "Musimy od razu coś wyjaśnić, żeby każdy dobrze zrozumiał sytuację i nie miał poczucia, że dodajemy coś od siebie lub wyolbrzymiamy. Nie było żadnych konkretnych i oficjalnych propozycji ani ze strony PSG, ani Barcelony. Doszło jednak do wstępnych rozmów, odbyły się kontakty z przedstawicielami wspomnianych klubów. To rodzaj zbierania informacji, badania gruntu." [Sport Express]
➥ Didier Dechamps: "Sytuacja Pogby w Manchesterze? Znam Paula bardzo dobrze, a on dobrze zna członków tej kadry. Pogba znalazł się w sytuacji, w której nie może być szczęśliwy w Manchesterze United. Chodzi o czas gry i pozycję na boisku." [France Football]
➥ Inter Mediolan coraz poważniej rozważa rozstanie z Christianem Eriksenem. Cała operacja ma zostać przeprowadzona za dwa miesiące. Piłkarz może dołączyć do PSG. [Fabrizio Romano]
➥ Reguilon: "Kluczową kwestią u Garetha jest język. W Tottenhamie może rozmawiać z kolegami po angielsku. W Madrycie obawiał się mówienia po hiszpańsku. Ta zmiana wyszła mu na dobre. Dużo wygodniej jest mu rozmawiać po angielsku z resztą drużyny. W Tottenhamie czuje się lepiej i jest bardziej szczęśliwy." [El Chiringurito]
➥ Unai Emery: "Muszę przyznać, że praca i zarządzanie Neymarem było bardzo proste. Czułem się komfortowo pracując z nim." [El Larguero]
➥ Fernando Gago poinformował o zakończeniu kariery piłkarskiej. 34-letni pomocnik, który w przeszłości występował m.in w barwach Realu Madryt, Romy i Valencii, pozostawał bez klubu od zeszłego roku. Oprócz tego Gago ma na koncie 61 meczów w reprezentacji Argentyny. [IG]
➥ Toni Kroos: "Biorąc pod uwagę liczbę nowych rozgrywek, jasnym jest, że FIFA i UEFA traktują piłkarzy jak maskotki. Liga Narodów czy poszerzone Klubowe Mistrzostwa Świata maksymalizują zyski i pchają zawodników na skraj fizycznej wytrzymałości." [AS]
➥ Cristiano Ronaldo będzie mógł opuścić Juventus po zakończeniu sezonu, jeśli uzna, że wyniki sportowe osiągnięte przez klub go nie satysfakcjonują. Niewykluczone, że jego nową drużyną zostanie PSG. [La Gazzetta]
➥ Atletico Madryt będzie chciało sprowadzić Hakana Calhanoglu po zakończeniu sezonu. Kontrakt tureckiego pomocnika z Milanem wygasa w czerwcu i jego przedłużenie wcale nie jest pewne, ponieważ 26-latek chce przynajmniej dwukrotnej podwyżki. [AS]
Oznaczeni: @Kamil92 @Encore @MaTt_BarcaFan @Chwytliwy @Simon_1899 @Baaarca95 @Szpenser @Szicek10
Wczorajszy wpis: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9256715#comment-9256715