La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1068 Culés

0

Co sądzicie o Artecie w Arsenalu? Były spore zachwyty, ale w lidze idzie dość średnio i w poprzednim sezonie też tak szło. Wygrali puchar pocieszenia, ale wydaje mi się, że Arsenal stoi w miejscu.
Co ciekawe Emery na tę chwile ma więcej punktów na mecz niż Arteta.

0

@kamilo0066 Nie ma hejtu bo ziomek Guardioli

0

@kamilo0066 skład tez stoi w miejscu na papierze to nie wygląda zbyt ciekawie patrząc na czołowe ekipy

0

@kamilo0066 Oglalem na poczatku, ale po paru meczach odechcialo mi sie. Warto mu dac czas, ale jak zobaczylem, ze zabunkrowal sie z Liverpoolem, to ja bym wolal jednak innego trenera.

0

@kamilo0066 wielu trenerów mimo pomysłu jest szybko odpalanych. Dużo czasu potrzebuję Arteta

0

@jeyx77x Pytanie czy ten czas dostanie. Przeglądając stronę kibiców Arsenalu, to raczej mało kto chce mu dać ten czas. Nie widzą postępu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?