La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1068 Culés

1

Milik nie gra
Grosicki nie gra
Piątek z ławki wchodzi
Kądzior wchodzi na 10 minut lub w ogóle
Niestety w formacjach ofensywnych to ciekawie nie wygląda. Zaraz mi powiecie Milik zaraz klub znajdzie. No tak znajdzie ale nie trenując kilka miesięcy w klubie nie ma szans żeby wskoczył z miejsca do wyjściowej jedenastki.

0

@Criss18Barca to on nawet nie trenuje?

0

@FafitFCB Z tego co słyszałem jest odsunięty od treningów.
Według informacji "Corriere dello Sport" 26-letni napastnik co najmniej do stycznia został odsunięty od pierwszego składu i będzie trenował indywidualnie w Castel Volturno, ośrodku treningowym SSC Napoli . Mecze natomiast będzie oglądał z trybun.

konto usunięte

0

@Criss18Barca Powoływanie Milika do kadry nie ma sensu dopóki nie zmieni klubu. W Napoli grał nie będzie, więc jeżeli nie zmieni klubu to i na Euro będzie niepotrzebny, bo po co nam piłkarz, który cały sezon jest poza grą czy nawet treningami jak napisałeś.

0

@pawelfcb2010 Powiedz to wujowi. Ja już bym Wilczka powołał.

1

@Criss18Barca wygląda dobrze. Jóźwiak, Płacheta.
Problem jest z napastnikiem koło Roberta, ale nie widzę nic złego grając 4-3-3 z Moderem, Klichem i Zielem w środku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?