- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 816 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 816 Culés
9
#WszystkoInfo - podsumowanie dzisiejszych informacji/plotek transferowych.
➥ Ekstraklasa zamierza zmienić swoje podejście w sposobie testowania zawodników. By zapobiec całkowitemu sparaliżowaniu rozgrywek, będzie poddawać ich najnowocześniejszym badaniom w dniu meczu. [Tomasz Włodarczyk]
➥ David Beckham szykuje się do przedstawienia lukratywnej oferty kontraktowej Sergio Ramosowi. [AS]
➥ Willian: "Odejście z Chelsea? To było trudne, działacze Chelsea wiedzieli, jak bardzo chciałem zostać w klubie. Chciałem zostać legendą tego klubu. To było dziwne, ale podejście Arsenalu było zupełnie inne. Każdego dnia dzwonili do mojego agenta i chcieli ze mną rozmawiać i się spotkać, było widać, że bardzo im zależy na tym, by mnie pozyskać. To była ta różnica. Jeden klub naciskał, chciał mnie u siebie, a drugi powiedział: „umowa dwa lata albo do widzenia”. Byłem tym zasmucony, ale szanuję politykę Chelsea." [Daily Star]
➥ Haaland: "Bayern to najlepsza drużyna na świecie, a my musimy pracować jeszcze ciężej, żeby osiągnąć ich poziom. Powinienem strzelić więcej goli. Jeśli będziemy marnować okazje na takim poziomie, to nigdy nie wygramy." [Goal]
➥ Zidane: "To, co Isco teraz musi robić, to dalej pracować. To nie jego problem, tylko mój. Musi kontynuować swoją pracę. Nalegałem na to. Przechodzi teraz przez skomplikowany moment, ale miał też dobre chwile. Będzie wciąż pokazywał, że jest dobrym piłkarzem. Nie przeczę, że nie grał zbyt dużo. Muszę wybierać spośród wielu graczy i ostatnio na niego nie stawiałem." [Marca]
➥ Legia Warszawa poinfomowała o kolejnym przypadku koronawirusa wśród piłkarzy klubu. Dodatkowo piątkowy test u Thomasa Pekharta dał niejednoznaczny wynik i został powtórzony. Do czasu poznania wyniku napastnik będzie przebywał w kwarantannie. [Legia]
➥ David Alaba może zostać bohaterem głośnego transferu jako wolny agent. Pini Zahavi, agent zawodnika, prowadzi bowiem zaawansowane rozmowy z Realem Madryt. [AS]
➥ Będący obecnie bez klubu Enzo Zidane negocjuje swój transfer do FC Erzgebirge Aue. O wszystkim poinformował prezes przedstawiciela 2. Bundesligi. [TAG24.de]
➥ AC Milan zamierza wykorzystać styczniowe okno transferowe do uzupełnienia braków kadrowych. Włosi mają rozpocząć pracę od transferu środkowego obrońcy, a będą mieli na ten cel 15M euro. [Gazzetta_it]
➥ Harry Kane strzelił dziś swojego 150. gola w Premier League. Pierwsze trafienie zanotował w kwietniu 2014 roku. Tottenham mierzył się wtedy z Sunderlandem (5:1). Do uzbierania 150 goli potrzebował 218 występów. W międzyczasie zanotował również 32 asysty. [Squawka]
Oznaczeni: @Chwytliwy @Szicek10 @MaTt_BarcaFan @Kamil92 @Encore @Simon_1899 @Baaarca95 @Szpenser
Wczorajsze podsumowanie: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9247097#comment-9247097
0
@BarcaInfo Real bez Ramosa totalnie się rozpadnie.