- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1638 Culés
Gorące dyskusje
KamQiX
84
Czerwona kartka za zasłanianie ust to najbardziej absurdalny przepis jaki wprowadzono w tym... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
Kolejni nadają paczki InPostem:https://x.com/tvp_info/status/2068393694672179546
24 odpowiedzi
heniusss
40
Macie czasami tak, że czytacie czyjś post i zaczynacie pisać odpowiedź po czym myślicie “po... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1638 Culés
0
O co chodzi, że tak wiele znanych osób w Polsce cieszy się, że Trump przegrał i wręcz go ośmieszają? Tak fatalnie rządził czy co?
0
@bartekvisca chodzi m.in. o to, że USA za Trumpa było jedynym sojusznikiem PiS a Biden nie będzie taki względem Polskiego rządu. Tak mi się wydaje, że o to chodzi.
0
@bartekvisca ze swojej strony powiem, że wolałem żeby wygrał Joe z takiej zwykłej ludzkiej sympatii oraz ze względu na to, że Trump to był symbol populizmu naszej władzy, która wmawiała ludziom, że jesteśmy jakimiś równorzędnymi sojusznikami a w praktyce jesteśmy ich pieskiem na smyczy.
0
@rado_Barca Lepiej być pieskiem na smyczy niż pieskiem zakopanym 3 metry pod ziemią. A to właśnie zrobi Biden i jego zielona planeta z Polską oparta na węglu.