La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1312 Culés

9

#WszystkoInfo - podsumowanie dzisiejszych informacji/plotek transferowych.

➥ Tymoteusz Puchacz: "Udało nam się przede wszystkim kontrolować mecz i strzelić dwa gole. Ponadto dobrze wykorzystywaliśmy pojawiające się sytuacje i nieźle poradziliśmy sobie w obronie. Dzięki temu jesteśmy w grze o awans." [LP]

➥ Napastnik Manchesteru City Sergio Agüero nie wystąpi w niedzielnym meczu z Liverpoolem. [Man. City]

➥ Paul Ince: "Pogba? Nie powinni się z nim męczyć. Moim zdaniem należy przeprowadzić z nim rozmowę i powiedzieć, że jeśli chce wyjechać, niech tak zrobi. Jeśli ma taką ochotę, to powinien iść do Realu Madryt, ponieważ w tej chwili nie zasługuje na grę w Manchesterze United." [Ladbrokes]

➥ Pep Guardiola: "Mecz z Liverpoolem jest ważny, ale tak jak w wyborach prezydenckich w USA wszystkie głosy muszą zostać policzone. Przed nami jeszcze wiele meczów do rozegrania." [Man. City]

➥ Napastnik Borussii Mönchengladbach Marcus Thuram znalazł się na celowniku Juventusu, FC Barcelony i Manchesteru City. Jego obecna umowa jest ważna do 30 czerwca 2023 roku. [Bild]

➥ Franciszek Smuda może wkrótce wrócić do pracy trenerskiej. 72-letni szkoleniowiec ma pomóc Podhalu Nowy Targ w rozbudowie akademii piłkarskiej. Wiesław Wojas, właściciel klubu, jest kolegą Smudy i chciałby zaangażować go do swojego projektu. Podhale Nowy Targ występuje obecnie w trzeciej lidze. [Interia]

➥ Tomasz Frankowski: "Nie spodziewałem się cudów po Jurku Brzęczku, ale nie dlatego że uważam go za słabego trenera. Wydawało mi się tylko, że obecna generacja szczyt swoich możliwości miała za czasów trenera Adama Nawałki i ponownie już go nie zdobędzie. Jednak ostatnio pojawili się ciekawi młodzi piłkarze, trzy ostatnie mecze podniosły moją wiarę w kadrę. I dobrze byłoby żeby ci zawodnicy jak Puchacz, Moder, Kamiński, Karbownik powoli przejmowali „pałeczkę” po starszych i bardziej doświadczonych. Wtedy znowu będziemy groźni, nie tylko dla Bośni i Hercegowiny." [Sport Onet]

➥ Legia Warszawa poinformowała o wykryciu kolejnego przypadku koronawirusa w drużynie. Piłkarz, który był przetestowany w czwartek i otrzymał pozytywny wynik znajduje się w samoizolacji. [Legia]

➥ Matthias Ginter znalazł się na celowniku Interu Mediolan, Manchesteru United i Chelsea. [Calciomercato]

➥ Celem Pirlo na zimowe okno transferowe jest transfer nowego defensywnego pomocnika. Wybór Juventusu może paść na Juliana Weigla. [Calciomercatoweb]

➥ Do gry o Arkadiusza Milika wkracza Inter Mediolan, który szykuje się do wzmocnień ofensywnych i polski zawodnik znajduje się na liście potencjalnych transferów. Już zimą chcą sprowadzić kolejnego napastnika. [Tuttosport]

➥ Alex Song został nowym zawodnikiem klubu z Dżibuti - AS Arta Solar 7. Piłkarz podpisał dwuletni kontrakt. Od marca Song był bez klubu po tym jak rozstał się ze szwajcarskim FC Sion. [NUHU Adams]

➥ Lega Serie A poinformowała o wyborze Zlatana Ibrahimovicia na najlepszego piłkarza włoskiej ekstraklasy w październiku. [Seria A]

➥ Jemerson nie jest już piłkarzem AS Monaco, głosi oficjalny komunikat francuskiego klubu. Środkowy obrońca będzie kontynuował karierę w SC Corinthians Paulista. [Corinthians]

Oznaczeni: @MaTt_BarcaFan @Szicek10 @Chwytliwy @Szpenser @Baaarca95 @Encore @Simon_1899 @Kamil92
Wczorajszy wpis: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9235002#comment-9235002

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?