La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1381 Culés

4

Wiecie jaka jest bolesna prawda? Z całym szacunkiem dla Pedri'ego, Ansu, Griezman'a, Dembele, Trincao czy obecny Busquets, de Jong lub Pjanic, w Barcelonie 2008-2017 nie mieliby po prostu racji bytu w wyjściowych 11... A i z ławką wielu z nich miałoby problem... W tamtej Barcelonie ci gracze, nawet gry trafiał się słabszy mecz czy słabszy okres, tłamsili rywali a każdy przegrany mecz był przez wielu traktowany jak po prostu pech...

I nie piszę że wyżej wymienieni są słabi, nie... to bardzo dobrzy lub dobrzy piłkarze, ale musimy sobie uzmysłowić że tak GALAKTYCZNEJ drużyny jak tamta Barcelona ( mimo oczywiście słabszych momentów ) przez następne DEKADY nie będzie... Po prostu... Niestety...

1

@FC1899Barca Słabiutką masz pamięć przyjacielu, oj słabiutką.

0

@FC1899Barca Nie będę się odwoływał do pierwszej dekady tego tysiącleci bo możesz nie pamiętać jakie tuzy łapały minuty ale sprawdź sobie ile spotkań zaliczył Gomes Denis bo to ci będzie sprawdzić najłatwiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?