La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1171 Culés

0

Nie ma się co dziwić ze tracimy póki co punkty. Odszedł jeden z naszych głównych strzelców do Atletico a Griezzman od dłuższego czasu nie mógł się przełamać. Do tego jeszcze najgorsza serie od lat pod względem strzelanych goli ma Messi. Jak się chłopaki nie odbudują to ciężko o punkty bo oczekiwać ze nas będzie ciągnąć 17 letni Fati czy Pedri albo dopiero odbudowujący formę po kontuzji Dembele to zwykła naiwność.

0

@AlwaysBlaugrana popraw mnie jeśli się mylę, ale chyba od dawna nie mieliśmy tylu sytuacji bramkowych co po odejściu właśnie jednego z naszych najlepszych strzelców. Czytaj brak skuteczności, która przyjdzie:)

0

@escarabajo to prawda. Akurat gra się nie martwię bo w końcu nabrała dynamiki i kreujemy sytuacje. Jednak głównie strzelanie powinni brać ma swoje barki wyżej wymieniona dwójka a narazie im to nie idzie. Jak się odbudują to wyniki będą lepsze.

0

@AlwaysBlaugrana Jestem spokojny:) Będą ładowac gole aż miło i Leo i Griez i Dembuś:) i małolaty. A odnoszę wrażenie, że i Pjanić swoje dołoży:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?