La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 852 Culés

0

Roberto wczoraj MVP. Mimo wsadzenia na mine Neto w drugiej połowie i trochę gorszej gry w ofensywie w 1 połowie, to jednak w 1 połowie dużo pracy w destrukcji, znowu był nie raz sam w obronie. Zablokował najważniejszą wrzutkę. W drugiej też sporo pracy, do tego w ofensywie był kluczowy (wrzutka do Ansu, podanie zablokowane do Leo, a potem przechwyt, wejście w końcówce i podanie do Pique). Jeszcze nie skończyłem drugiej połowy u De Jonga, ale jak patrzę na grę Roberto... Chapeau Bas.

1

@Rewolucja123 oh no wsadził na mine Neto jak dla mnie Pedri mimo wielu strat rozruszał towarzystwo

1

@NaFazieHitman Rozruszał, ale mnóstwo strat decyduje. Ja mu dam 7. Roberto 8.

0

@Rewolucja123 Jeszcze świetna wrzutka do De Jonga. Chyba zapomniałeś.

1

@kamiVeB No tak. Nie pamiętam wszystkiego, bo się skupiam na De Jongu, ale o tym nie powinienem zapomnieć. :D

0

@Rewolucja123 Oj tak, Roberto super meczyk.
Czasami zastanawiam się, czy nie mógłby znaleźć lepszego momentu na oskrzydlenie akcji, bo oczywiście zdarza mu się wybiegać za plecy obrońców, ale wczoraj były z dwa takie momenty, ze Trincao dostał piłkę i liczył, ze Roberto właśnie będzie wbiegał po skrzydle, natomiast Hiszpan zrobił wcześniej ruch, w związku z tym nie był opcja do grania.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?