La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1213 Culés

0

Można u jakiegoś buka obstawić czy Redsi znowu przełożą premierę?

3

@Mario96w Nie wiem, ale to już zaczyna być powoli niepoważne, rozumiem, że chcą wydać dopracowany produkt by później nie dodawać aktualizacji 20GB, ale nie żongluje się tak terminami, mogli się zabezpieczyć podając po prostu dłuższy termin, a nie mieszać ludziom w głowach bo to może zniechęcić - przychodzisz głodny do knajpy, kelner Ci przynosi jedzenie, po czym zabiera talerz i tak ze 3-4 razy bo kucharz musi jeszcze coś poprawić, w końcu wstajesz i wychodzisz :D

0

@MesQueUnClub_87 Też uważam, że już doszliśmy do tego etapu. Powiedzmy że pierwsze przełożenie z góry było pewne (jak ktoś śledził) i jeszcze bardziej nahajpowało ludzi. Ale jeśli zrobią to znowu to będą mieli mega problem.

konto usunięte

0

@Bykunn Najlepsze jest to, że 5 minut po tym ogłoszeniu, cyberpunk zmienia sobie zdjęcie na facebooku z czerwonym napisem "zamów teraz". Według mnie to jest lekka przeginka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?