La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1693 Culés

1

Odeszli: Puyol, Xavi, Alves, Neymar, Masherano, Iniesta, Suarez, Messi, Busi, Pique i Alba coraz starsi, nowi zawodnicy albo co chwila L4, albo nie spełniają oczekiwań i mamy obraz tego czego mamy niestety. Smutne to i pewnie nas czekają chude lata jak za LVG i Anticia ale cóż :/

3

@Coutinho007 dla mnie jakos odejscie Alvesa to taka symboliczna data. Odejscie Neymara tez rynek popsulo.

2

@Colon Jak poszedł Alves to w łaśnie wtedy orkiestra przestała grać .... :(

1

@sokot Jak odszedł Xavi nasza pomoc siadła, jak do tego później Iniesta odszedł i Busi stracił formę i sie zestarzał staliśmy się karykaturą tej drużyny z przed 10 lat czy nawet 5 lat. Do tego Messi sam już też nie ma siły ciągnąć tego.

0

@Coutinho007 ... ale tak naprawde zaczeło się od Daniego. Ta zmiana trwa zbyt długo i stąd te bóle. Tu już nie powinno być i Messiego i Pique i Busquetsa ... jeszcze na Albe można oko przymknąć.

1

@sokot Tu przez 5 lat powstała taka Degrengolada, że jesteśmy półkę jak nie dwie gorsi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?