La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 676 Culés

2

Coutinho to akurat wczoraj ze wszystkich ofensywnych zawodników to wypadł najgorzej. A Dembele znowu pokazał, że w zespole, którym miałby masę miejsca na kontry byłby kozakiem.

0

@Uukasz_93 Tylko liczba strat, które generuje mogłaby okazać się trudna do udźwignięcia. Niemniej, wchodząc z ławki na podmęczonego przeciwnika, taki sprinter to skarb.

0

@szymonekk przy kontrze liczba strat nie ma takiego znaczenia, szybka akcja na dużym ryzyku, często zakończy się stratą. Za to taka strata ma małe konsekwencje bo obrona powinna być poukładana i czekać na atak pozycyjny rywala.

0

@Uukasz_93 Według mnie najgorzej jednak Trincao, co do Dembele zgadzam się - potrzebujemy go zdrowego.

konto usunięte

0

@szymonekk ale zwróć uwagę też na ilość ryzyka jaką podejmuje Dembele vs reszta.

0

@masq Nie twierdzę, że nie jest przydatny. Bynajmniej, bo w końcu mamy kim straszyć. W końcu nasze skrzydła robią przewagę w momencie, gdy kopiemy się po czole w środku pola. Fati, Dembele, Trincao. Z całym szacunkiem, ale weźmy też pod uwagę klasę rywala i czas oraz wynik. Test będzie za tydzien.
Bądź co bądź, Dembele dał bardzo dobrą zmianę! :)

0

@Uukasz_93 moim zdaniem Cou wypad przyzwoicie. A Dembele wbił na gotowe, na zmęczonego rywala.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: