La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 930 Culés

0

Nie sądzę, aby Trump zdominował na długie lata 1 miejsce na liście rankingowej. Przy obecnych nagrodach za wygranie MŚ, to właśnie zdobywca tego trofeum będzie nr 1. Trump musiałby je wygrywać co 2 lata.

0

@tobiasson92 Może i tak być, że będzie wygrywać co 2 lata. Ma duży potencjał.

0

@tobiasson92
Dużo zależy od tego kiedy wrócą chińskie turnieje bo w każdym z nich pula nagród jest większa od turniejów Home Nations i tych sponsorowanych przez Coral i BetVictor

0

@Chakalaka Na pewno nie w tym sezonie. Tyle, że łatwiej wygrać taki Tour Championship niż China Open ;)

0

@tobiasson92
Krótszy nie znaczy łatwiejszy do wygrania. W Tour i Players Championship masz czołówkę rankingu jednorocznego

0

@Chakalaka Ale mniej meczy. W China Open więcej rund + możesz mieć pecha i eliminacje zostaną przeniesione na stół telewizyjny, zmiana strefy czasowej itd.

0

@tobiasson92 Też prawda.

« Powrót do wszystkich komentarzy