- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1373 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1373 Culés
11
Dlaczego ludzie jak mantre i kretynizm powtarzają ciągle o maseczkach skoro to nie o nie tutaj chodzi. Chodzi o szereg totalnych debilzmów i absurdów jakie są wprowadzane przez rządzących. Dla mnie noszenie maseczki to żaden problem, ale jak słyszę coraz głośniej o lockdown vol 2 to rzygać się chce wiedząc, że jako student mogę przez to 2 raz stracić pracę. Naprawdę mam wrażenie, że ludzie to idioci i barany, które potrafią się skupić tylko na krzyczeniu o maseczkach nie widząc co się dzieje dookoła tej całej pandemi. Prosty przykład na absurd? Jazda na rowerze- sportowo bez maseczki, rekreacyjnie z maseczka- ciekawe jak policja ma osądzić (Na podstawie jakiego kryterium) czy ktoś jedzie sportowo czy rekreacyjnie. Kolejny absurd? Godziny seniorów w sklepach. Może i idea fajna, Ale teraz załóżmy coś co ma miejsce w rzeczywistości. Mianowicie jako osoba bez samochodu do pracy poruszam się autobusem. W tej samej godzinie co są godziny seniorów mogę spotkać tychże seniorów wracających ze sklepu jadących autobusem. I co z tego, że nie wejdę wtedy do sklepu jak będę jechać w wypełnionym po brzegi autobusem starszych osób? No nie powiem, pomysł The best. Mam nadzieję, że ludzie przestaną zwracać uwagę na jakieś głupie maseczki i będą je nosić a zaczną rozmawiać o naprawdę poważnych problemach. Bo o tym, że teraz wszystko jest zdalnie i jak tak dalej pójdzie to za parę lat na rynek pracy wejdą kaleki bez żadnej wiedzy praktycznej, albo że coraz więcej firm może pójść na dno to mało kto mówi. Lepiej być wybitnym krzykaczem na temat maseczek
8
@konrad1661 Żyje w Polsce i go głupota dziwi :D
2
@konrad1661 ja nawet nie chce się denerwować już. Człowiek próbuje argumentami i logiką wytłumaczyć bezsens wielu tych nakazów i decyzji, to wyzywają od antycovidowców i oczywiście stwierdzenia typu "egoistyczne podejście do świata"...
1
@konrad1661 nie zaczna bo krzykacze na temat maseczek szukają poklasu w siecie,filmiki itd.