La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1238 Culés

3

Ciekawostka: W 2011r miał miejsce niesamowity maraton El Classico, w ciągu 18 dni Barca z Realem grała aż 4 krotnie, najpierw w La Liga potem finał Pucharu Króla a na samym końcu dwumecz w Lidze Mistrzów.

16-04-2011 Real Madrid - Barcelona 1:1 53' Messi (pen) Ronaldo 82" (pen) [La Liga]
20-04-2011 Barcelona - Real Madrid 0:1 po dogrywce 103' Ronaldo [Copa del Rey]
27-04-2011 Real Madrid - Barcelona 0:2 76' 87' Messi [CL]
03-05-2011 Barcelona - Real Madrid 1:1 54' Pedro 64' Marcelo {CL]

Dobrze wspominacie ten maraton? Ja chyba nigdy nie zapomne rajdu Leo z środka boiska na Bernabeu :)

2

@Herato Zaluje przegranego PK.

0

@Rewolucja123 oj tak tam bodajże wtedy niski Adriano nie dał rady doskoczyć do Ronaldo

0

@Herato i ta piękna asysta Busiego przed rajdem Leo :p

0

@Herato ale mnie bolało to Copa dela Rey.
Szkoda,że nie udało się w tedy z nimi wygrać, choć na szczęście w następnym meczu zamknęliśmy im mordy

0

@jeyx77x szybko zostalo zapomniane bo jednak polfinal LM wygrany z odwiecznym rywalem to bylo cos niesamowitego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?