La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1408 Culés

0

W Polsce ludzie tak naprawdę mają pieniądze, ale cały czas narzekają na ich brak dla zasady i chyba żeby "nie zapeszać" i się nie chwalić. Zapraszam do dyskusji.

3

@SelloutCrowd tu nie ma co dyskutować, gołym okiem widać że poziom życia w Polsce nie jest dobry. Ale zły też nie jest.Zależy od punktu widzenia.

0

@SelloutCrowd Nie, nie mają pieniędzy....jak weszło odroczenie rat kredytu to tak się rzucili na to. Tak samo, mają wiele zadłużeń w spłatach.

Tak samo ile jest sprzedawanych kredytów gotówkowych czy ratalnych albo kart kredytowych.

PiS głównie wygrywa wybory bo wprowadzili 500+.

konto usunięte

0

@Bagsik88 Następnych już nie wygrają.

0

@VenoM No nie wiem, Ci beneficjenci 500+ jeszcze będą. Opozycja też nie jakaś dobra, ale od PiS-u każdy będzie lepszy i oby tak było jak napisałeś.

konto usunięte

0

@Bagsik88 Ludzie teraz widzą co się dzieje. Rolnicy, którzy na nich głosowali też zobaczyli ich prawdziwe oblicze. Społeczeństwo staje się bardziej świadome. Widzą, że niby pensja rośnie, ale wszelkie ceny utrzymania też ciągle rosną. Co będą mogli zaoferować w przyszłych wyborach PiSowcy? Raczej nic. Jestem przekonany, że następnych wyborów nie wygrają.

0

@VenoM Oby tak było.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?