La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1446 Culés

1

Bez spalonego przy wychyleniu i auty wykonywane nogą? Takie zmiany proponuje Wenger.
▶MARCA
To może jeszcze x3 rogi i karny :D

0

@AmigoBlancos O autach to już z 10 lat temu mówił :P

1

@AmigoBlancos Nie bardzo rozumiem sens tego pierwszego. Głową też można strzelić gola czyli co? Wystarczy że ktoś będzie nogami za obrońcą, a głowa będzie wystawać przed i gol głową zostanie uznany no bo przecież stał za? Spalone jakie są, takie są, ale muszą takie zostać. Te pomysły typu że 12 cm napastnik może wystawać przed obrońcą są bezsensowne bo znowu będą kontrowersje na zasadzie czy wystawał 12 czy jednak 13. To tylko przesunięcie tej linii. A absurdalny pomysł zlikwidowania tej zasady spowodowałby kompletny chaos w grze. Już nie miałaby sensu gra w linii, trzeba by było całą taktykę ustalać od nowa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?