La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1160 Culés

0

W sobotę KSW ale nie czuję jakiś wielkich emocji poza walką Mameda, chociaż i w niej czuć nie powinien ale Mamed to Mamed. Rewanż po nudnej walce i Khalidov po 3 porażkach dostaje walkę o tytuł. Do tego bez kibiców z starą ceną.

0

@Kusco15 Emocji nie czuję żadnych ale obejrzę bo lubię MMA. Mamed jak to Mamed liczę na coś niekonwencjonalnego ale nie wiem czy da radę co jak co to Askham jest mocny. Liczę też na dobrą walkę Janikowskiego. Gość powinien robić robotę w tej klatce ale póki co to rozczarowuje.

0

@Szreko A PPV kupujesz czy na stream ?xd

1

@Kusco15 Już kupiłem. Zawsze kupuję niech mają ja nie zbiednieje a oni niech mają:)

0

@Kusco15 też jakoś nie czuje emocji przed tą galą. Brakuje jakiegoś Borysa czy też Szymańskiego w karcie walk. Na pewno będę kibicował Romanowskiemu i Mamedowi, w sumie tylko te dwie walki mnie interesują

0

@neymarjr_143 Podobna mocna ma być rozpiska na KSW 56 w grudniu... Może soldic w końcu zawalczy

1

@Kusco15 Soldić widzę już przepychanki z Grzebykiem na instagramie :) fajna walka się zapowiada, ale bardzo chętnie chciałbym zobaczyć rewanż Soldicia z Pietrzakiem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?