La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1515 Culés

0

Ja bym nie wyciągał żadnych wniosków z początku sezonu.
Wiele razy ostatnio zaczynaliśmy sezon dość dobrze i zawodziliśmy w kluczowej fazie wiosną. Póki co można powiedzieć tyle, że gra jest milsza dla oka, a trener nie boi się zmian. Czy to wystarczy na coś więcej niż 1/4 ligi mistrzów i top 3 ligi hiszpańskiej? Pomimo nadziei, mam sporo wątpliwości.

1

@Przemek2323 myślę, że majstra w Hiszpanii zrobimy, a gdzie znajdziemy w LM to zależy od losowań i formuły rozgrywania

konto usunięte

4

@Przemek2323 a ja wyciągam. Pierwsze dwa- wyglądamy lepiej fizycznie i taktycznie. LM to nigdy nic nie wiadomo, ale w Hiszpanii będziemy się bić o pierwsze miejsce. Nawet zaryzykuje, że jesteśmy faworytem

konto usunięte

4

@Przemek2323 Top3 ligi hiszpańskiej? Z choinki się urwałeś? Kiedy my ostatnio trzeci byliśmy? Jak gramy ok to jesteśmy na 1. miejscu, jak tragicznie to na 2.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?