La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1340 Culés

6

Bojan Krkic czy Ansu Fati?Kto według was miał lepszy początek i potencjał na bycie kimś wielkim? Jak dla mimo wszystko Bojan, ten gościu oprócz bramek to jak się na niego patrzylo to praktycznie Messi 1:1

0

@Dziki15 Jestem fanem Bojana. Strasznie mu kibicowałem, z resztą do tej pory patrzę jak sobie chłopaczyna poczyna w Montrealu:) Ansu wygląda jakby pewniej. Naprawdę, nie grzeję się nim, bo chce, żeby udowodnił przez rundę czy sezon swój talent. Nauczony "talentami" z polskiej ekstraklapy, które to są wychwalane po 6-10 kolejkach, jestem wstrzemięźliwy z oceną. Natomiast wygląda bardzo dobrze. Barcelona, kadra.. idzie jak po swoje.

0

@Dziki15 Bojan nabił prawie 1000 bramek w mlodziezowych druzynach takze wiesz .

0

@ShawnC co na to Pele?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?