La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1640 Culés

#Tiki-taka

Iago Aspas: W przypadku Fatiego najbardziej zaskakuje mnie, że widać u niego taką pewność siebie. Jest w tak wielkiej drużynie i nie boi się rywalizacji. Jeśli stoczy dwa pojedynki i oba przegra, za trzecim razem również stawi czoła rywalowi. To dowód charakteru. Luis Suárez? To wspaniały piłkarz, który bardzo mi pomógł, kiedy przybyłem do Liverpoolu. Oczywiście wolę, żeby w Barcelonie nie było Suáreza, podobnie uważają wszystkie pozostałe zespoły LaLigi.

11

Fati będzie bestią bez dwóch zdań. Moim zdaniem osiągnie więcej jak Mbappe.

1

A tak to Suarez będzie łupał bramki dla Atletico i będzie przynajmniej inaczej smakowało dla Aspasa jak i większości zespołów jak nie będzie strzelał w koszulce Barcy :)

0

Witać że Aspas próbuje zdjąć ciśnienie ze swojego zespołu, jednak do tej pory ciężko nam szło na wyjazdach ze względu na brak intensywności - dzisiaj jak Koeman zobaczy u kogoś brak starań to ma ławkę zatem liczę na to że będzie dobrze się działo jutro na wyjeździe:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?