La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1381 Culés

1

Niby kasy nie ma a trzeba ogarnąć 20 mln na zmienne za Coutinho. Było by dla mnie na chwilę obecną to była by niesprawiedliwość sądząc Brazylijczyka na ławce żeby nie zagrał tych 100 Meczów, zwłaszcza, że wczoraj to on nam głównie atak robił i odciążał Leo od rozgrywania.

1

@Coutinho007 Bardzo mi się wczoraj podobał :D

0

@Coutinho007 A to nie jest tak, że coś tam kasy jest,, na pewno na takie wydatki,, a zawodników mogli pozyskiwać dopiero po sprzedaniu swoich i zainkasowaniu 60mln?Czy sie mylę?

1

@Szpenser Ja Nie wierzę, że nie ma wgl kasy w takim klubie. Jeżeli szukają oszczędności na kimś to niech zawodników zaczną sprzedawać, Aleńa, Todibo, Rafinha, Firpo. Na Umtitiego nie liczę że się złą z nim uda...

0

@Coutinho007 a to nie jest tak że oni te kasę mieli zamrożona Natalie wypadki właśnie

0

@jeyx77x Nie wiem ale cały czas gadają o tych problemach finansowych.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?