La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1460 Culés

12

Znów się zaczyna. Robienie z Desta następcy Alvesa, chociaż większość nie widziała nawet jednego meczu w jego wykonaniu. Chłopak bez doswiadczenia, bez znajomości LL już jest stawiany na równi z najlepszym PO w historii.

Chce się mylić, ale obawiam się, że możemy się zawieść. Przede wszystkim Alves przychodził do nas jalo najlepszy PO w lidze. W Sevilli wykręcał niesamowite liczby. Jak dziś pamiętałem jak jarałem się jego przyjściem do nas. Pamiętać też trzeba, że niedociągnięcia Brazylijczyka reperowali Marquez, Puyol i Pique (który był innym pilkarzem niż jest teraz). Obym się mylił.

konto usunięte

13

@Eto'o9 R10 Głupie insynuacje. Nikt tu go z Alvesem nie stawia na równi.

1

@Eto'o9 R10 1 Alves
2Cafu
3 Lahm


8546 Dest

Tak to pewnie mniej więcej wygląda, zwizualizujmy to sobie

0

@Eto'o9 R10 Ale spójrzmy też z drugiej strony. Mazraoui był objawieniem w Ajaxie w sezonie 18/19.Grał na bardzo wysokim poziomie i obok Arnolda i Cancelo był najlepszy prawym obrońcą w LM. Po czym przychodzi młokos z USA i wygryza tego piłkarza z pierwszego składu. Potencjał Dest ma wielki, umiejętności bardzo dobre jak na ligę holenderską.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?