La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1497 Culés

8

Semedo w Anglii moze byc top PO ale do Barcy nie pasuje ni cholery i dobrze że odchodzi z korzyścią dla obu stron

0

@Rastafarnianin W Wolves myślę, że powinien się lepiej odnaleźć.

3

@Rastafarnianin @Coutinho007 Ogólnie może się sprawdzić , najlepiej w klubie w którym nie trzeba za dużo myśleć. Tylko co piłka to dośrodkowanie i tak w kółko.

0

@Rastafarnianin Semedo w Anglii może odpalić jak swego czasu Lucas Digne w Evertonie..

0

@Rastafarnianin może się odnaleźć, ale podejrzewam, że ten top to ocena mocno na wyrost. On ma potężny problem z powrotami do obrony i grą 1v1 w defensywie, szczególnie pod względem fizycznym. Tam jest przynajmniej kilku PO, którzy są od niego sporo lepsi.

1

@fart Luca Digne jest cały czas w gazie w Evertonie .

0

@PatrykBarca W Wolves to masz szybkie dzidy na Adame i on robi swoje :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?