- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1457 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1457 Culés
6
Juventus chciał Suareza, Atletico chce Suareza a my nie mamy piłkarza na pozycje numer 9. Ma jeszcze rok kontraktu i jeżeli mamy go oddać wypłacając jeszcze część wynagrodzenia to lepiej zostawić go w zespole i włączyć w rywalizacje z innymi piłkarzami. Mocny trening, odpowiednie przygotowanie i za miesiąc Suarez będzie gotowy do gry. Jak widzę Duńczyka w kadrze Barcelony to nóż w kieszeni mi się otwiera widząc jak wypychany jest Luis. Szczerze, to wolałbym z Braithwaitem się rozstać za porozumieniem stron a Suareza zostawić w zespole. Czy Depay będzie więcej bramek strzelać niż Suarez? Wątpię w to a i tak trzeba za niego zapłacić i dać wysoką pensje. Mając Messiego, Trincao, Coutinho, Griezmanna i Dembele to wolę Suareza przez rok i potem szukać nowego piłkarza niż Depaya do tego grona.
2
@Janiama mam takie samo zdanie.
1
@Janiama To też się zgodzę. Jak mamy Suarezowi jeszcze wypłacać rok pensji czy jej jakikolwiek % to Urugwajczyk powinien zostać i walczyć o pierwszą 11.
Ale jeśli będzie możliwość pozbycia się go bez opłacania pensji to pożegnać. Suarez to hamulcowy dla Depaya a co również za tym idzie jest hamulcowym dla zmiany perspektywy " widzenia " kolegów na boisku przez Leo...
0
@Janiama W sumie się zgadzam. Depay to fajny gracz, ale jak dla mnie to nie 9. A za rok o taką właśnie klasyczną 9 powalczyć i będzie w porządku.
0
@kamilop O Haalanda :p
0
@Coutinho007 Jeżeli będzie to możliwe, czemu nie.
0
@kamilop Najlepszy napastnik młodego pokolenia, który gwarantuje liczby. Po odejściu Luisa tego będziemy potrzebować też.