La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1213 Culés

konto usunięte

8

Owszem Chelsea wydała bardzo dużo pieniędzy w tym okienku transferowym. Jednak zabawne jest, że są osoby wypominające tyle wydanych pieniędzy, kiedy my wydaliśmy na 3 zawodników prawie 400 milionów, po czym oddaliśmy jednego na wypożyczenie, drugi nie gra przez kontuzje, a trzeci nie może się wpasować do zespołu. :)
Nie bronię tutaj Chelsea po dzisiejszym meczu, bo zagrali bardzo słabe spotkanie, gratulacje dla Liverpoolu. Jednak wolę ocenić jakikolwiek transfer po więcej niż 2 ligowych meczach. Zaznaczam też, że Silva, Chilwell i Ziyechjeszcze nie zadebiutowali. :)

1

@student97r Tymbardziej że grali całą połowe w 10.Do tego ten babol Kepi i pudło Jorginho.

konto usunięte

0

@Encore Nie chcę też zrzucać wszystkiego na czerwoną kartkę, chociaż takie rzeczy na pewno mają wpływ, to gratuluję zwycięstwa Liverpoolowi, zasłużenie wygrali. Pisałem dzisiaj, że Mendy z Rennes wydaje się pewnym transferem, także jeśli się potwierdzi, to Kepa pewnie usiądzie na ławce. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?