La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1693 Culés

konto usunięte

30

Niektórzy zawodnicy są pozytywnie zaskoczeni intensywnością treningów Koemana. Kończą sesje zmęczeni ponieważ dostają na nich wycisk. Ktoś powiedział, że nie trenowali w ten sposób od lat. [cadena ser]

Amigosi tego nie lubią.

konto usunięte

0

@Ghotti Wyczuwam bunt amigosów.

20

@Ghotti Kiedyś już coś podobnego czytałem... :D

1

@Ghotti
jak się trenuje tak się gra:) taka prawda ale nam ostatnio brakowało intensywności, my nie mamy słabych piłkarzy, to nie jest tak że są to piłkarze którzy takie blamaże powinni zaliczać w Europie rok w rok

wiadomo część składu była do przewietrzenia już po Romie, ale brakowało zwłaszcza intensywności i psychiki, albo trenera co mógł ich postawić na nogi psychicznie po Romie

konto usunięte

2

@Ghotti niech trenują,a jak jakiś amigo ma problem to ławka czeka. Mam nadzieję,że Koeman nie będzie się z nikim pieścił za zasługi.

0

@Ghotti Amigosi po meczu z Bayernem jak tu zostają to powinni siedzieć cicho i robić swoje.

0

@Ghotti Pol roku temu : "Kike katuje zespol swoimi treningami. Nastroje w klubie zajebongo,zwlaszcza u Amigosow."

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?