La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1597 Culés

8

Tymczasem pod osłoną nocy pracuje Komisja Rolnictwa, która na siłę chce przepchać jeszcze tej nocy poprawki do piątki dla zwierząt.


0

@barcelonaLM co masz do piątki dla zwierząt ??

2

@Mixtape Swoje mam, ale nie o to tu chodzi. Chodzi o tryb w jakim tworzone jest prawo w Polsce, po nocach, bez dyskusji społecznej, na szybko. Potem wychodzą tylko buble prawne.

3

@barcelonaLM piątka dla zwierząt to najlepszy projekt jaki PIS zrobił przez ostatnie rządy.Nie jestem za pisem nienawidzę ich ale ta ustawę popieraM.Trzeba uwalić tych ludzi którzy znęcają się nad zwierzakami to nie sa ludzie.Ubój rytualny trzeba zdelegalizować w Polsce to jest odczłowieczanie totalne Ci co to robią sa na poziomie nazioli z czasów wojny

2

@Mixtape Rozumiem, ale to są zbyt poważne sprawy, aby załatwiać je po nocach. To co dzieje się na tej komisji to kpina z parlamentaryzmu.

0

@barcelonaLM PiS przeprowadza buble po nocach od lat, a trzeba im się sprzeciwić jak akurat jest szansa na przepuszczenie czegoś moralnie dobrego?
Zgadzam się, że nie tak należy tworzyć prawo, ale 1) dyskusja jest poniewczasie, 2) skoro pokazali, że tak można i wygrywa się wybory to mleko się rozlało i każdy kolejny rząd będzie zapewne robił to samo.
Obawiam się, że jakakolwiek klasa i uczciwość w ustawodawstwie to zimny trup.

5

@Mixtape weź Ty sprawdz jakie to generuje pieniądze rocznie i ile ludzi pracuje przy tym i powiedz im won a na końcu zobacz jaka jest sytuacja Polski gospodarczo po cowidzie ale co tam wszyscy sie zrzucimy no chyba że mieszkasz u mamy i taty to oni sie zrzuca. Wyskakujecie z jakoś tu moralnością ile wy macie lat? 10? Mamy traktować na równi zwierzeta i ludzi? Nie mylić tego z martetowaniem ich.

1

@arkadik Dokładnie To niepojęte że rzeczy tak oczywiste nie docierają w ogóle do ludzi Nie wiem co zamierza na tym ugrać Kaczyński ale na tej ustawie właśnie się przejechał PIS właśnie strzelił sobie w kolano bo odrzucił ludzi którzy zapewnili mu zwycięstwo w ostatnich wyborach a przeszczepu nowej nogi nie będzie bo jak ktoś napisał komentarz powyżej - chwali PIS za tą ustawę ale i tak ich nienawidzi Więc tak czy siak PIS nikogo tym nie przyciągnie Chyba że Kaczyński chce przejąć młodzież z TikToka swoim występem Być może o to mu chodzi - skoro nie przyciągnie do siebie świadomych dorosłych wyborców to chce sobie wyhodować nowy elektorat

« Powrót do wszystkich komentarzy