La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1557 Culés

3

Niby się zastanawiają nad Pedrim hmmm.. Może niech się zastanowią nad Carlesem podaj do najbliższego Aleña, który nawet w Betisie był tak dobry, że przegrywał rywalizacje o miejsce w składzie z potężnym Guido, Canalesem i Guardado.

0

@Coutinho007 zespół zespołowi nie równy, mozliwe że w tamtej taktyce się nie odnalazł ale tu się uda. Nie jestem fanem jego talentu i też uważam że raczej odejdzie, ale nie ma co skreślać chłopaka.

0

@busquets5 On ma już 22 lata i w Betisie nawet nic nie pokazał, chłopak nie rozwija się wgl i gra bardzo schematycznie i bezpiecznie, ale widzę, że ostatnio ceni się takie coś u nas a później szok i niedowierzanie, że gramy taką nędzną męczy bułe.

0

@Coutinho007 Ja bym go jeszcze nie skreślał. Jak mamy grać w 4-3-2-1 to może fajnie wyglądać obok Frenkiego.

0

@matirix20 Puig wczoraj lepiej wyglądał np nawet tam :) A Riqui to nie jest typowy Pivot.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?