La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

2

Analizując już na spokojnie. Mamy spory problem bogactwa jeżeli chodzi o młodzież. Nie odnoszę się do 3 ligowca bo to było by niepoważne, ale ogólnie patrząc na paru pozycjach mamy tak dobrze,że aż szkoda, że nie ma między każdym paru lat różnicy.

Jeżeli chodzi o skrzydła to jest : Dembele, Fati, Konrad, Trincao i niestety z konieczności Cou i Messi.

Na pozycji 10 jest jeszcze gorzej bo mamy tam Leo, Griezmana, Cou, Pedriego i Puiga
Na szczęście okazuje się, że Puig dynamiką może wywalczyć sobie miejsce trochę niżej i chyba nawet tam lepiej wygląda.
Zostając tutaj to trzeba Bogu dziękować, że jest 5 zmian i każdy będzie mógł pograć bo w innym przypadku przynajmniej trójka piłkarzy z przodu musiała by odejść.

W pomocy jest jak dla mnie wszystko okej i niech w podstawię gra De Jong z Puigiem a Sztanga z sympatycznym bosniakiem zmieniają tę dwójkę bo inaczej to sobie tego nie wyobrażam... Przypomnę że jest Pan Moriba którego trzeba wprowadzić, bo potencjał może mieć nawet większy niż Camavinga.

Pozycja numer 9:
Czyli niewiadoma bo Griezman od biedy może grać no i Brait, ale to nie ten poziom. Na dziś mobilny Depay to złoty interes i proszę, żeby go jak najszybciej podpisać...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?