- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 999 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 999 Culés
0
gdyby ta lista sie spelnila :)
Dallas Mavericks – Rudy Gobert
Portland Trail Blazers – Kevin Love
Chicago Bulls – Derrick Rose
Philadelphia 76ers – Devin Booker
Miami Heat – Donovan Mitchell
New York Knicks – Chris Paul
Boston Celtics - Joel Embiid
GSW- Giannis
Lakers - Zach Lavine
Brooklyn Nets - Bradley Beal
do tego zadbac o "diete " Ziona , niech sie prowadzi w koncu
zdrowy Rose i Luka caly sezon
zmiana pokoleniowa nadchodzi
Mam nadzieje ze Luka bedzie zdrowy i zgarnie MVP w przyszlym sezonie
0
@RadekACCA co to za lista? Potencjalnych transferów?
0
@escarabajo tylko plotki :) zreszta bedzie ich pelno po sezonie . Chociaz laczenie Giannisa z Miami i GSW moga sie przerodzic wkrotce .Jesli Bucks odpadna to on nie zostanie
Bradley Beal chce dolaczyc do Irvina i Duranta - z miejsca byliby faworytami wschodu
Utah prawdopodobnie pozbedzie sie Goberta
Plotki o Mitchella sa , ale on raczej podpisze maksa z Utah
fajnie gdyby Love poszedl do Portland
Pozyjemy i zobaczymy
0
@RadekACCA Irving i Durant....wg mnie to nie ma prawa wypalić :P za mocne charakterki
0
@RadekACCA spoko spoko, nie wiedziałem o czym piszesz, chciałem się upewnić:)
0
@FCB24 Nash ma spory problem juz na starcie , personalnie nie trawie Irvinga , te jego kozlowanie sztuczki nie przynosi zadnego pozytku
jest gdzies dostepna analiza ze NETS radza sobie lepiej bez niego :)
0
@RadekACCA ale opcja Klay-Curry-Giannis-Green.... nikt by im nie podskoczył śmiem twierdzić
0
@FCB24 połamie się dwóch tak jak w finale z Raptors i koniec, GSW nie ma ławki, chociaż lubię ich to bez dobrej ławki ciula zrobią